Spektrometrija

Bruker sistemos apima platų įvairių mokslinių bei vystymo instrumentų spektrą, naudojamų visuose pramoniniuose gamybos procesuose, kurie užtikrina kokybę ir proceso patikimumą.
Bruker laikosi plataus produktų bei sprendimų spektro ir plačios jau įdiegtų sistemų bazės, taip užtikrindami savo tvirtą reputaciją tarp klientų. Bruker yra viena iš pirmaujančių analitinės įrangos kompanijų, stipriai atsidavusi savo klientų poreikiams ir moderniausioms technologijoms bei inovatyviausiems sprendimams šiandienos analitiniams klausimams.

varna m FTIR/FT-NIR spektrometrai

varna m BMR

www.bruker.com

HORIBA viso pasaulio įmonių grupė tiekia platų instrumentų ir sistemų pasirinkimą, kurios yra skirtos automobilių moksliniams tyrimams bei plėtrai, procesų ir aplinkos kontrolei, mikropasaulio medicininei diagnostikai, puslaidininkių gamybai, metrologijai, mokslinių tyrimų ir plėtros bei kokybės kontrolės matavimams. Mūsų patvirtinta kokybė ir patikimumas įtvirtino pasaulinį HORIBA prekinio ženklo pripažinimą.

varna m Paviršiaus plazmos rezonanso įranga

varna m Dinaminio vaizdo analizė

varna m Lazerių difrakcija

varna m Dinaminė šviesos sklaida

varna m Spektroskopiniai elipsometrai

varna m Optiniai spektrometrai ir spektrografai

varna m Fluorescenciniai mikroskopai

varna m Fluorescenciniai gyvavimo trukmės spektrometrai

varna m Nuostovios būsenos spektrometrai

varna m Rengeno fluorescencijos spektrometrai

varna m Šviesos išlydžio - optinės emisijos spektrometrai

varna m Indukuotos plazmos - optinės emisijos spektrometrai

http://www.horiba.com/

 

FISCHER yra pirmaujantys dangos storio matavimų, medžiagų analizės, mikrokietumo ir medžiagos testavimo sprendimų specialistai. Šią kompaniją įkūrė Helmut Fischer 1953 metais. Mūsų produktai yra labai aukštos kokybės, nes mes prisitaikome prie aukščiausių mūsų klientų reikalavimų. Mūsų kvalifikuoti ir gerai apmokyti darbuotojai dirba su moderniausia įranga.

varna m Mikro kietumo analizatoriai

varna m Nanoindentoriai

varna m Rentgeno fluorescencijos mikroskopija

www.fischer-technology.com

 

Biochrom jau turi ilgą 35 patirtį gamindami kokybiškus mokslinius intrumentus, skirtus klinikiniams tyrimams, mokslo ir pramonės rinkoms. Artėjame prie 35 metų patirties projektuojant bei gaminant spektrofotometrus. Biochrom Libra serija apima platų UV/Vis spektrofotometrų pasirinkimą, kurie gali būti plačiai pritaikomi, bei tinkami daugeliui laboratorijų.

varna m Amino rūgščių analizatoriai

varna m Libra serijos spektrofotometrai

varna m WPA serijos spektrofotometrai

www.biochrom.co.uk