Filtravimui, atskyrimui, centrifugavimui

Per daugiau nei 100 metų istoriją, Hitachi užsiėmė socialinės infrastruktūros plėtra, kuri sukūrė pamatus beveik visiems modernaus gyvenimo aspektams. Per visą savo gyvavimo laiką, Hitachi užsitarnavo nacionalinį ir globalų pripažinimą dėl savo patirties ir nuodugnios kritinių sričių analizės.

varna m Centrifūgos

www.hitachi.com

Šios firmos strategija yra orientuota į visapusiškos kokybės koncepciją. Mes nuolat tobuliname savo inovatyvius produktus, be to, galime didžiuotis nepriekaištingu klientų aptarnavimu ir sertifikuotu kokybės valdymu. Taip mes sukuriame klientų pasitikėjimą aukštais GFL standartais bei personalo kokybišką komandinį darbą. Tai užtikriną mūsų įmonės šviesią ateitį.

varna m Inkubatoriai

varna m Kratyklės

varna m Vandens vonelės

varna m Distiliatoriai

www.gfl.de

Nuo 1956 metų HERMLE centrifūgos jau daugiau kaip 50 metų yra parduodamos visame pasaulyje. Ankščiau ši kompanija buvo Berthold Hermle AG Gosheim mieste divizija, tačiau 1993 metais atsiskyrė ir tapo HERMLE Labortechnik GmbH Wehingen mieste. Tuomet visa produkcijos programa buvo visiškai atnaujinta.

varna m Centrifūgos

www.hermle-labortechnik.de

Kompanijos ADRONA raida ir laboratorijų sistemų kūrimas prasidėjo 2003 metų gegužę. Jos pagrindas buvo įmonė AMETO, įkurta 1994 metais. Pagrindinės ADRONA veiklos: laboratorinės ir matavimų įrangos tiekimas, techninė pagalba ir servisas.

varna m Vandens filtravimo sistemos

www.adrona.lv