Įranga mechaniniam mėginių apdorojimui

Pagrindinis mūsų rūpestis – tai klientai ir produktai! 2mag jau daugiau nei 30 metų kelia savo kompetenciją magnetinių ir induktyvinių įrenginių, pavyzdžiui magnetinių maišyklių, koncepcijos, tobulėjimo, gamybos ir pardavimo srityse. Ši patirtis kartu su aistra ir klientų pajauta įgalina greitą ir ekonomišką preciziškai pritaikytų klientui sprendimų kūrybą.

varna m Magnetinės maišyklės

www.2mag.de

RETSCH yra aktyvi įmonė neutralių prieš analizę mėginių paruošimo ir kietųjų kūnų charakteristikų nustatymo srityse. Nuo 1990 metų RETSCH buvo nuolat augančios VERDER technologijų grupės dalis ir sudaro šios grupės mokslinės divizijos branduolį.

varna m Rutuliniai malūnai

varna m Pjausytmo malūnai

varna m Diskiniai malūnai

varna m Žiauniniai smulkintuvai

varna m Cemento smulkintuvai

varna m Granulių presai

varna m Rotoriniai malūnai

varna m Mėginių atskyrikliai

varna m Sietų kratytuvai

www.retsch.com

Inovacijos, dizainas yra dėmesys kiekvienam klientui yra svarbiausi aspektai biotechnologijų rinkoje ir pastaraisiai metais mūsų asmeninės laboratorijos produktai tapo puikiai žinomi visame pasaulyje parduodami su įvairių pirmaujančių prekės ženklų etiketėmis (pavyzdžiui, Biometra, Bioneer, Boeco, Fisher Scientific, Grant-bio, Life Technologies, Вектор-Бест, ir t.t). Europoje ir NVS šalyse mes prekiaujame Biosan ženklu ir būsime laimingi, jei susidomėsite mūsų prekėmis.

varna m Fotometrai

varna m Maišyklės

varna m Vandens vonelės

varna m Plautuvai ir aspiratoriai

varna m Densitometrai

varna m Biosaugumo įranga

www.biosan.lv