Terminė įranga

Kompanija Harry Gestigkeit buvo įkurta 1953 metais ir specializuojasi laboratorinių kaitinimo įrenginių gamyboje. Šiandienos gamybos programa apima kaitlentes, smėlio voneles ir universalius kaitinimo įrenginius, kurie yra naudojami visame pasaulyje.

varna m CERAN kaitlentės

www.gestigkeit.de

Šeimos įkurta kompanija Nabertherm yra finansiškai nepriklausoma kurti ir plėtoti savo pirmaujančią pasaulyje poziciją pažangių technologijų industrinių krosnių pramonėje.

varna m Mufelinės krosnys

www.nabertherm.com

IKA laboratorijų technologijos siūlo platų inovatyvios įrangos pasirinkimą skirtos tiek moksliniams tyrimams, tiek plėtrai. Mes esame rinkos lyderiai ir tikime savo patvirtintų technologijų pažangumu maišymo, kaitinimo, distiliavimo ir smulkinimo srityse. IKA užsitarnavo pirmaujančią poziciją pasaulio rinkoje savo moderniais įrenginiais, tokiais kaip magnetinės maišyklės, mikseriai, pakabinamos maišyklės, šeikeriai, homogenizatoriai, malūnėliai, rotaciniai garintuvai, kalorimetrai, laboratoriniai reaktoriai ir specialiai sukurta programinė įranga analizavimui.

varna m Laboratoriniai reaktoriai

varna m Kaitinimo blokai

varna m Kaitinimo vonelės

varna m Disperseriai

varna m Rotaciniai garintuvai

www.ika.com

Mūsų įmonė – tai šeimos verslas, ilga istorija, socialiai atsakinga darbdavė, patikima partnerė. Nuo pat įkūrimo 1947 metais, Memmert yra daug daugiau nei tik laboratorijos įrangos gamintojai.

varna m Inkubatoriai

varna m Džiovinimo krosnys

varna m Klimatinės kameros

www.memmert.com