Apie mus

   2008 metais susibūrė kvalifikuotų specialistų komanda – UAB “Nano Vita”. Sėkmingai dirbame srityje, kurią geriausiai išmanome – kokybiški, efektyvūs, taupantys kliento pinigus sprendimai laboratorijoms – nuo įrangos iki matavimo prietaisų laboratorijoms.

   Nuolat sau keliame kokybės kartelę aukštyn - investuojame į darbuotojų žinių gilinimą, kvalifikacijos kėlimą, domimės inovacijomis ir dirbame tik su aukščiausios pasaulinės klasės gamintojų produktais.

   Mūsų klientai – stambios ir vidutinės pramonės laboratorijos, mokslo įstaigos, valstybinių tarnybų bei privačių įmonių laboratorijos, medicinos įstaigos. Sėkmingos bendrovės veiklos atspindys – mus renkasi ir pasitiki žinomos, savo srityje daug pasiekusios mokslo įstaigos ir pramonės atstovai, organizacijos.

Mūsų vizija - būti patikimu partneriu, patarėju, paslaugų teikėju.

Mūsų misija - padėti laboratorijoms dirbti inovatyviai, produktyviai ir saugiai, jas profesionaliai konsultuojant ir teikiant optimizuotus, kokybiškus sprendimus.

Mūsų vertybės:

varna m Rūpestis -  rūpinamės, kad kiekvieno mūsų kliento tikslai būtų pasiekti.  
varna m Atsakomybėprisiimame atsakomybę tiek už savo laimėjimus, tiek už nesėkmes.  
varna m Patikimumas tikime, kad pasitikėjimas įgaunamas ne per vienerius metus, tačiau gali būti iššvaistytas per kelias minutes.  
varna m Kokybė siekiame kokybės kiekviename savo žingsnyje.  
varna m Pagarbagerbiame kiekvieną savo klientą, partnerį, konkurentą taip, kaip gerbiame save.